Kapat

Hakkımızda


KUTLUER GIDA , "Selay " markası ile 1995 yılında İstanbul ' da kuruldu .

Baharat karışımları , kurutulmuş sebzeler , baharat oleoresin ve yağları , gıda fosfatları , kuruyemiş ve cips sosları üreten ve pazarlayanuzmanlaşmış orta ölçekli bir şirkettir. Çoğu et üretiminde vazgeçilmez olan birçok katkı maddesi geliştirmeye devam etmektedir.

Kutluer Gıda Selay markası ile sizin için mevsiminde dünyanın dört bir yanından en taze ve kaliteli mahsulleri özenle seçerek toplar. En doğal hali ile hiçbir katkı maddesi ilave edilmeden hijyenik ortamlarda işler. Hava ve neme karşı özel paketleri ile baharat karışımlarını en doğal hali ile sunar.

Kutluer Gıda , ISO 9001:2008 VE ISO 22000:2005 kalite belgeli tesislerinde üretim yapmaktadır. Ürün halkımız Helal Sertifikasına sahip olan tüm ürünlerimiz uluslararası standartlara uygun olarak üretilmektedir.

Selay Baharat; köfte harçları ve tavuk sosları , çiğ köfte , kebap harçları gibi geleneksel tatların yanında; ızgara/barbekü çeşnileri ve sucuk harçları gibi yenilikçi ürünleri de beğeninize sunuyor. 

Kırmızı ve beyaz et ürünleri (sucuk, salam, sosis, jambon, köfte, hamburger, döner vs) başta olmak üzere tüm gıda sektöründe endüstriyel üretimlere yönelik baharat karışımları ve gıda katkıları konusunda faaliyet göstermektedir.

Et ürünlerinin imalat konularında uzman danışman kadroya sahip olup ; faaliyet alanı ile ilgili araştırma ve geliştirme yatırımlarına devam etmektedir.


 

Ne Yapıyorsak Hayatınıza Bir Tat Katmak İçin Yapıyoruz...

 

Destek

7x24 Müşteri Hizmetleri

İade Garantisi

14 Gün koşulsuz iade

Güvenli Alışveriş

256 BIT RapidSSL

Selay-esatis © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-Ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır