Kapat

Sonuçları Filtrele

Fiyat (TL)
-

Baharat O/R

 

1 kg baharat oleoresini ortalama 25-30 kg iyi kalite baharat yerine kullanılabilmektedir. Bu nedenle son ürün maliyetleri açısından daha ekonomik ve pratikler.

Baharatların tat, koku ve renk bileşiklerini içeren oleoresinler, kurutulmuş ve öğütülmüş baharatın uygun bir organik çözücüyle ekstraksiyonu sonucu elde edilir. "Oleoresinler" , baharatların uçucu yağ yanında ekstrakte edebilen tüm bileşiklerini içerirler. Bu nedenle katıldığı ürünlere elde edildiği baharatın hem renk ve koku hem de tat özelliklerini aynen kazandırırlar.

Sabitleyici özelliklerinden dolayı, reçine ve sabit yağ/uçucu yağ kaybını önlerler. Oleoresinler çoğunlukla yoğun viskoz, reçinemesi ve koyu renklidirler.

İşlenmiş et ürünleri, baharatlı turşular, cips ve çerezler, salata ve yemek sosları, hazır çorbalar, şekerlemeler, fırınlanmış ürünler ve elde edildikleri tüm gıda ürünlerinde kullanırlar. Oleoresinlerin üretim prosesleri çok iyi kontrol edildiğinden mikrobiyolojik kaliteleri garanti edebielecek kadar yüksektir.

 

Limit:
1 sonuçtan 1 ile 1 arası görüntüleniyor.
Destek

7x24 Müşteri Hizmetleri

İade Garantisi

14 Gün koşulsuz iade

Güvenli Alışveriş

256 BIT RapidSSL

Selay-esatis © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-Ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır